24.10.2014

Z Čupkyvodky
Skočit na navigaciSkočit na vyhledávání

Pátek 24.11. jsme se vydali na Hospitality night a jelikož se nám kreténství poslední dobou dost vyhýbá, tak opět s lístkama z předprodeje za dobrou cenu. Původně měla tato megarychta (Camo&Crooked, Metrik, High Contrast...) proběhnout na pražském výstavišti, avšak místo bylo přesunuto do Sasazu.

Honza jel dělat rioty do Budapešti takže jeho lístek použil Štěpán. Sraz překvapivě na hradčanský, kupujeme dlouho opomíjenou 42ku v novém designu (ale jen 0,5l) a rajec. Vodku trestáme na lavičce a do toho koluje jedna brkáž. Moc dlouho se tam nezdržujeme, doplňujeme vitamínky a s dlouhým předstihem tam každej dropujeme jednu diy kapsli s kvalitním obsahem z dovozu. Poté už vyrážíme směr tramvaj do holešovické tržnice, zatim docela sober.

(...to be continued)

Ondra

Já sem začal pociťovat první vjemy při čekání ve zkurvený frontě. Nástup byl voproti LiRu mnohem rychlejší a tak deset minut vod prvního ťuknutí sem si už pěkně čvachtal. Vodpadly tak dotazy jesli už někdo je.

Po pár nadšených výkřicích ve frontě sem se trošku uklidnil a prezentoval vyhazovači u dveří lístek a vobčanku, kterou vidět nechtěl. U toho sem se tvářil jako totální vytlemenec protože to prostě nešlo jinak. Kupodivu bez problému jsem byl vpuštěn dovnitř. To sem ale netušil, že fašistická vochranka klubu mezitím zadržuje Tomáše na základě jeho vylepšenýho psychickýho stavu.

Když jsme se už v klubu všichni našli, rozhod sem se na radu vostatních dát bundu do šatny, ačkoliv mi navzdory asi 30 stupňům nebyl vůbec hic. Pak sme domluvili místo srazu u ňákýho budhy co byl u vchodu a šli orat.

V týhle chvíli byl asi peak mýho rollu, hodil sem menší držku na schodech a psal hovna do chatu na mobilu. Mobil mě vůbec celej večír docela bavil, dokonce sem kolem asi jedný hodiny post neco na twitter. Navíc sem měl písmenka na mobilu trošku roztočený. Další zábavná věc byly kalhoty a ač sem nečekal, že to někdy řeknu, fakt mě bavilo je mít. Nevim jak bych vystih celkovej stav, ale vhodná formulace je asi že sem si přišel zfetovaně. Prostě takový to jak píšou v novinách, že zfetovaný mladíci zmlátili strážníka MP, tak tak sem si přišel.

Po intenzivním úvodu v klubu sem se zase trošku uklidnil a sippoval bonaqu za 40 dvě deci a uz jen lehce shitpostoval. Pak už partoška probíhala víceméně tradičně, teda aspoň pro nás, protože druhej den sme na fb zjistili, že tam probíhal ňákej auschwitz a vosery s vochrankou klubu. Nás kupodivu žádnej průser nepotak a to ani když sme kolem třetí ráno jedli molly přímo z pytlíku. Nutno říct, že to byl blbej nápad, protože za a) to bylo strašně hořký a za b) bylo jasný, že už nám to nic nedá.

Potom už sme akorat dofelili na camo & crooked a už celkem vyjetý vyrazili domů.

Tomáš

Před klubem nás čeká docela lajna (jako lidí) a lidi v lajně za náma si dávaj lajnu z mobilu. Asi jsme správně. Tak půlhoďka čekání, kterou nám začal zpříjemňovat Ondra svými suchými oznámeními jako "tak pánové, todle je bomba";"wow";"kdybych si měl z tohodle života pamatovat jedinou věc tak by to byl tendle kick". Vypadalo že se mu to líbí. Konečně sme se dostali na řadu na kontrolu, měli tam fašo bezpečtnostní rámy jak na letišti. Když jsem byl na řadě já, sekuriťák měl ňáký hroty jako že tyvole čekujte ty voči, dal mi záludnou otázku kolik je 5x4 a i přes moji správnou a okamžitou odpověď to vypadalo že by mě nepustili. V tu chvíli sem to bral spíš jako prdel, ale to už možná najížděla koule. Nakonec sme se úspěšně dostali všichni dovnitř. Jdem si dát věci do šatny, Ondra nikde. Píšem mu že co jako, odpověď "mrdám na šatnu". Nakonec sme se ale našli a už jsem si začílan docela bzučet. Celkově povznesená nálada, kráčíme do sálu, kupujem si drahou kolču a vodu. Also cucat led je docela nová dimenze. Chodím samozřejmě v nejpohodlnějších botách, všechno kolem sebe hrozně vnímám. Musím, jinak to nejde. Takže rychtění na hudbu, cucání ledu a tak. Hrozně fajn je také sebedotýkání (no homo). Jako celkově mnohem větší nářez než na Liru. To jsem byl jen takovej napůl, zato teď sem potřeboval fakt párty. A že byla. Taky jsem se musel hrozně dělit o zážitky se všema kolem a i sem psal nějaký sračky Honzovi (tímto ho zdravím) Chvilku mám teda docela napiču pocit paniky, ale trvá jen pár sekund, holt drogy lol. Dycky jednou za čas se sejdeme, vyměníme poznatky a jedeme dál. Po opadnutí zkoušíme ještě lízat z pytlíku, ale už to nic nedává. Ještě docela setrvačností paříme na Camo&Krooked ale pak na to serem a jdem dom.


Mirek

Pro začátek bych chtěl orgány činné v trestním řízení upozornit že tento článek pojednává o multivitaminu. No každopádně já sem to prožil relativně nejlíp jak to šlo, euforie nastupovala pozvolnějc, první známky sem cejtil taky u sekurity čeku ale bylo to ještě v pohodě a žádný problémy s velkejma očima nebyly. Bohužel cca 2 vteřiny po vstupu se nám ztratil ondra ale povedlo se ho rychle lokalizovat. Pak už nastoupila vypohodičkovaná euforie (nohomo obrat), na kterou si myslím měla pozitivní vliv brkáž co předcházela. Rychtilo se slušně a příjemně, jen dycky koupit pití nebo dojít vychcat byla hrozně skupinová mise :D also led a voda na hajzlech a šahání bylo fakt top no. Voproti liru úplně jinej vodlet. pro příště pořešit váhu ale myslím že se žádná tragédie nestala :D Jinak musím říct že sem pak chrupkal jak miminko od pěti do dvou a probudil se docela fresh, jen utrsanej. Hodnotím deseti bludišťáky z deseti.