11.6.2016

Z Čupkyvodky
Skočit na navigaciSkočit na vyhledávání

Tuhle pártošku sme se rozhodli vozvláštnít návštěvou americkýho fotbalu, konkrétně zápasu PBP vs. Příbram Bobcats. Protože začínal už někdy vodpoledne, nedávali sme žádnou pregame a na místo dorazili jen s placatkou a plánem, že se zmrdáme pivákama.

Na místě čepovali pivo Moucha, který se ukázalo bejt dost pitelný a dalo zavzpomínat na první večer ve Švédsku s Falcon Export. Kombo slivovice/pivo docela nakládalo, neteklo to tradičně jen do Honzy. Co se týče zápasu, tak ten sem nestíhal zas tolik sledovat, akorát PBP začli ke konci chokovat a malem to posrali. Nakonec to bylo 23:17. Z dalsich highlights behem fotbalu bych vyzdvih srandovní bábu co fandila Bobcats.

Po zápase sme vymejšleli co dál, a zjistili sme, že je zrovna muzejní noc. V blízkym kauflandu nebo co to bylo sme teda koupili limetkovýho Gorala s tím, že pudem na Vítkov vomrknout vojenksý muzeum a pak ho zkonzumujem pod Žižkou. Cestou sme se eště stavili na kebab.

Před muzeem sme nejdřív trochu pofackovali gorala a protáhli se kolem harantů co u vchodu rachtali akčkama a bazukama. Vevnitř sme prohlídli většinou WWII guny a pak sme vyrazili k Žižkovi. V tuhle chvíli po hicu z muzea nebyla chlastací morálka moc na úrovní, a klesla ještě víc, když nám Mirek sdělil, že nás opouští. Když se za doprovodu nadávek vydal k domovu, podařilo se nám morálku trochu podpořit Goralem a rozhodli sme se navštívit památník.

Vevnitř bylo tradičně megalidí, takže frontu na výtah sme museli vzdát. Vzali sme aspoň zavděk mumifikovanym Gottwaldem v sarkofágu. Potom sme už akorát před památníkem za zvuku Štilipa fackovali Goral, když se nám přes telegram Mirek svěřil, že se doma poblil a že z toho podezřívá ten kebab. Pak už sme jen dokalili a šli domů.