Výprava do Lavinu

Z Čupkyvodky
Skočit na navigaciSkočit na vyhledávání

Odvážný podnik jehož cílem byla akvizice vodky Grey Goose (o dva dny později sehrála zásadni roli na Plese) v prodejně Lavin. Vše začalo odpoledne 3. dubna 2013 na Opatově. První voser přišel v okamžiku, kdy sme si museli koupit lístky, protože Lavin musí bejt v nějaký děsný prdeli, kde neplatí základní openkarta.

Autobus nás po chvíli vyhodil na nejvíc zasiflený zastávce pár metrů vod krámu, also byla kosa jak v píči. Vlezli sme dovnitř a notnou dobu chechkovali všechny fancy pitíčka a čekali, až přijede další bus. Když už se náš zevlung jevil dost podezřele, vzali sme Grey Goose, vyplázli prachy a šli zpátky na zastávku. Netušili jsme, že se blíží chvíle, kdy nám souhra náhod společně s těžkou mentální poruchou zaměstnanců dopravního podniku připraví největší finger v dějinách vesmíru.

Nákup

Zástávka na který jsme čekali, byla konečná a byla udělaná tak zasransky, že voba směry zastavovali na jednom místě. Takže když dorazil autobus, vlezli jsme do něj, jenže ten řidičskej arcičurák nám neřek, že chceme lístky do vopačnýho směru i když ten druhej bus ZROVNA ZASTAVIL HNED ZA NIM. Na první křižovatce sme si uvědomili, že jedem do píčí. Začali sme hystericky hledat jak se dostaneme domu a brečeli. Nakonec sme vylezli někde v Říčanech a zjistli, že asi pojedem vlakem, kterej nám ofc ujel asi vo pět sekund protože zasraný nádraží bylo zamčený, takže sme museli čekat dalších dvacet minut. Třešničkou na dortu tohohle ŽIDOKOSMICKÝHO SPIKNUTÍ bylo, když ta jízdenka stála asi sedm pětek, naštěstí nám průvodčí nějakym haxorstvim zařídila slevu.

Lavin
Grey Goose