Vídeň 2014

Z Čupkyvodky
Skočit na navigaciSkočit na vyhledávání

Cesta busem

Na cestu sme vyrazili z florence, kde jeste proběhla příprava v podobě vobstarnání zápitku a přelejvání bushmillsky do flašky vod viney. Když bylo hotovo, nakýblovali sme se do busu. Tady se ukázalo, že sedačka uplně vzadu neni ideální řešení co se týče místa, ale aspoň sme si nemuseli podávat flašku mezi sedačkama. Další nevýhoda byla, že sem nemoh hrát squeezra. Bushmillsku sme se jali tresta poměrně pomalu, protože sme začli hrát hru "Kdyz někdo vyhraje squeezra, napijeme se". Nicméně jak sme se přiblížili Brnu, začala se frekvence výher zvyšovat a chlastání se docel slušně rozjíždělo. Díky smooth pití sme dokonce vypili jen minimum zápitku. V Brně sme dolili flašku na další cestu, došli se vychcat (pánskej hajzl zabírala ženská,která asi necheckovala privilege, stop oppressing me) a dali no homo párek. Další cesta ubíhala ve stejnym duchu, tedy chlastání whisky a prznění squeezra. Když sme dorazili do Vídně, flaška už byla dávno dokalená.

Přijemě mě překvapilo, že naše chlastání nikdo nevyrušoval ani nevodsuzoval, takže pro příště chlastání v buse rozhodně ano,

DEN 1

Na tuhle dlouho vodkládanou akci došlo koncem listopadu. Všechno začalo v pátek kolem poledne, kdy já sem zevlil ve škole a kluci zrovna vyjížděli z Prahy. Kolem pátý vodpo sem pak u stadionu přívítal 3 čupky posilněný Bushmillskou a przněnim Squeezera v busu. Tomáš se hned na úvod odmítnil podřítit diktatuře přepravního řádu společnosti Wiener Linien a celej víkend jezdil bez úhony na černo. Cestou domů sme se stavili v Bille u Práteru a koupili zásobu tonicu a pojedli nějaký falavely/pizzy/kebaby. Doma se rozjela pártoška standardního typu. Pouštěli sme rychty/srandy z youtube a popíjeli Beefeater London Edition a Schweppes tonik, jak večer pokračoval padlo ještě několik kol Ketel One vodky, Potom nadešla chvíle vyrazit zmrdit do města. Jako goto podnik byla nakonec zvolena pochybná diskoška třetí kategorie aka Ride Club. Po příchodu sme museli vypláznout pětiojro, což se neshodovalo s mým komplexním Průvodcem čupky po Vídni 2014 © zveřejněným na foru (imho tam je vstup zadax jen do 11). Vevnitř to bylo mega zabitý a hráli docela píčoviny, navíc sme seděli na zkurveně divnějch sedačkách s konkávním profilem. V tuhle chvíli nastal asi low point tohohle večera. Dali sme si panáka vodky a přemejšleli co dál. Nakonec sem dostal nápad, že pojedem na Westbahnonf do U3 Shopu koupit vodku a pak se uvidí. Tomáš se rozhod dát pořádnej finger zimince a nechal si bundu v šatně v klubu. Po nedlouhý jízdě po U6 sme dorazili na místo. Chvíli sme nevěděli po čem šáhnout ale nakonec sme se rozhodli pro 350 ml Sobieski (funfact: Sobieski byl jeden z vojevůdců co porazil turky u Vídně) a nějaký pivsony. Se zakoupenou výzbrojí sme vyrazili jednu stanici na Burggasse – Stadthalle, kde je takovej velkej betonovej nesmysl s pěknym výhledem na město. Tam sme popijeli a něco hrozně rešili a po asi 40 minutách se vydali zpátky do Ride klubu, kde mezitim přibylo mega lidí a začali hrát docela rychtičky, takže sme tam chvíli pařili a pak se vydali na cestu domů (mezi druhou a třetí). Musim říct, že v tuhle chvíli sem byl už docela v píčí. Ondra sice prohlašoval, že doma ztrestáme ještě zbytek Ketel One ale já věděl, že tenhle Ubahn jede až do Hajan, Cestou sme si dali nějaky kebaby u metra a tomáše tam nějak vyzmrdili s vrácenim peněz. Na protest sem proto na Dresdnerstraße rozmrdal zbytek svýho kebabu vo vodpadkovej koš (that sure showed them) #Fthepolice.

DEN 2

Druhej den sme se vzbudili za svítaní asi v 13:00. Po nedukladné očistě sme přemítali nad dnešním plánem a zjistili sme že v Killis maj jen do 15:00 (toto nezjistil na zemi se valející Honza). Po trošku hektických chvilkách jsme návštěvu chrámu alkoholu zvládli v pořádku. Zakoupili sme Beefeater Summer Edition a nějaký fancy Schweppsy. Cestou na byt sme se ještě stavili na falafelu a v Bille pro nějaký zápitky. Po návratu začalo zlo v podobě trestaní Old Tomu, pouštění fláků a srand na youtube a následného trestání zmíněného Beefeateru. Ten sme dokonce pili s brusinkovým džusíkem (nohomo). Bohuže pak mám trošku vokno, vím že sme byli solidně vožralý a najednou sme obdivovali Stephensplatz, ale co bylo mezi moc nevím. U asi největší man made stavby sme dávali panáky Ketel One ze včera (který tam bylo docela solidně ještě. Jo už sem si vzpomněl že sme předtím někde vystoupili a motali se uličkama :D To sme teda dělali i potom akorát u toho sme víc křičeli obdiv na místní architekturu. Pak někde Honza s Tomášem jezdili a Honza hodil držku prej ale to sme neviděli. Potom sme byli hladce obslouženi v kebabárně kde se s náma nesral a výbornej kebab po nás hodil bez keců. Pak sme ši na Rathaus a na Ubahn směr postýlka. Dělo se toho jako víc ale byli sme fakt vožralý jak zmrdi (víc než 0,5 na osobu) ale naštestí máme nějaký fotky a sebíky.