Sraz 2015

Z Čupkyvodky
Skočit na navigaciSkočit na vyhledávání

Třídní sraz byl iniciován na podzim 2015 na Facebooku. Bohužel do poslední chvíle nebyl znám podnik, kde se sraz odehraje. Po mnoha návrzích a pokusech o rezervaci se finální volbou stala letenská hospoda Hells Bells.

Naším původním plánem bylo předvíst ukázkovou pregame a vykalit Tatratea 72. Trochu jsme znejistli, jak se sraz blížil a volba nakonec padla na Limetkovej Gin kde zakoupil Ondra za svoje stipendium. na Lavičce se nás nakonec sešlo pět, core čupek a Kiki.

Když jsme dorazili do Hells Bells už tam pár spolužáků zevlilo. Po awkward pozdravech jsme se usadili na konec stolu a začali kalit píva a panáky (nějaká pálenka už nevim). Během večera nás celkem srala servírka, shodila věšák na hadry, zapomínala na piva a měla nejaký kecy že Mirek testuje buket zakoupeného destilátu. Později večer dorazil i Štěpán se svojí chick, bohužel svou interkaci s náma omezil na minimum. Na závěr nám Zorky nabiječ Florin koupil nějaký panáky Jamesone. Ja ještě dokalil Ondrův poslední panák a pomalu jsme začali opouštět restauraci. Byly nějaký návrhy ještě v pártošce pokračovat ale všichni najednou hrozně zdrhli, takže jsme jen došli na smažák a vydali se domů.