Rumfest 2016

Z Čupkyvodky
Skočit na navigaciSkočit na vyhledávání

Po spokojenosti se zážitkem na Ginfestu sme se tentokrát vydali testovat něco hnědšího na Rumfest 2016. Jelikož začínal poměrně brzy, vyrazili jsem už koliem třetí zkonzumovat nějakou tu pregame.

Ke konzumaci byla zvolená ruská vodka ve flašce ve tvaru granátu (bližší info asi nemám) a domácí slivovice z placatky. K těm sme na národce eště přikoupili rajce a nějaký Arizony v plechu. Jako sígři sme vyrazili konzumovat na Žofín, kde sme se uvelebili přímo na proti ceduli "zákaz chlastání". Nicméně žádný policajty sme neviděli a jediná zajímavější věc tak byl člověk, co se nás ptal, jestli nemáne "něco".

Když sme dokalili granát a dali pár loků slivovice, vyrazili sme na rumfest. Tady sme většinou pozorovali stereotypní lidi, co kolem nás chodili (nejčastější byli honkové všech věků v bílý košili se slamákem). Do toho sme vobčas poslali nějakej drinčík. Zkoušeli sme borůvkový daiquiri, nějaký ty mojita, pak taky něco se zázvorovou limčou (to bylo na mě asi moc vostrý) a na konec něco s limetkou, co si už moc nepamatuju co bylo. Z čistejch panáků sme zkoušeli nějakej fancy Mt. Gay, kterej byl tradičně celkem smooth s lehkym náznakem prken. Kromě toho sme měli ještě nějaký panáky, myslim, že jeden byl Sailor Jerry, kterej mi přišel celkem morganovej.

V průběhu tohodle sme se rozhodli jít posilnit na kebab na národce, kde byl megahic. To sem se snažil zahnat ayranem, ale asi to moc nepomohlo, protoze po návratu sme byli celkem tuhý. Dali sme poslední panák (to byl myslim ten Mt. Gay) a drinčík a kolem devátý vyrazili domů.