Ginfest 2018

Z Čupkyvodky
Skočit na navigaciSkočit na vyhledávání
Zlatý grál večera
Označkované území

Přípravy na letošní Ginfest začaly už měsíc předem hrocením lístku a pokračovaly o pár týdnů později tím že sme se konečně dokopali k vizitkám abysme měli nějakej "IN" k našim fanouškům kteří se dali na festivalu očekávat v hojném počtu. Náš slavnostní přichod trošku zdržel nevýkon hokejistů ale přesto sme dorazili ve třech již po čtvrté hodině obhlídnout situaci a vymyslet pár taktik. Jako otvírakáka sme navštívili stánek tonicu Double dutch kde nám umotali chutné melounové GT.

Rozhodli sme se že než nám skončí oslabení, zaujmeme pár strategických pozic u stolků a rozhodíme pár vizitek a pocheckujem kde se nejlíp chlastá. První vizitky na sukno přistály strategicky u stánku OMFG respektive Bugsy´s baru(jejichž GT sme taky koštli, trošku pepřovější). Stánek Kinley nabízel vcelku chutné míchané nápoje za příznivou cenu a parkrát sme se u něj otočili. U hendrickse točili malá ale poctivá GT á 35, taky proběhla návštěva. Po chvíli přišel Tomáš a my mohli rozjet pikle jak vecpat vizitku Žufánkovi a jako dát mu nějak vědět že my víme že on ví o našich reportech. Po tom co sme zavrhli par Seinfeld taktik, Honza zařval YOLO a šel za ním s tím že chcem fotku. Pan Velkolihovarník se ukázal jako nejvíc sympatickej a down to earth člověk co jde a když Tomáš popostrčil jeho vzpomínky Karlem Jaromírem Erbenem a on si na nás vzpomněl, bylo nám jasno ze vrchol večera právě proběhl.

Potom už se pomalu začalo schylovat ke konci Ginfestu a my sme museli přemýšlet nad last calls. Rozhodili sme eště pár vizitek, navštivili stánek Botanist kde si Tomáš dal něco s cinzanem a my ostatní GT a pak už si většinou každej chodil pro to mu čvachtalo nejvíc, tzn asi hlavne mango a citron u stánku kinley. Honza s Tomášem si dali pak nějaký džemíky na který trošku pak brblali že chutnaj jak džemíky.

Pak sme si šli pro bundy a jelikož nám to bylo eště málo, koupili sme u čongů flašku beefeatera(zajímavost, 47 procent), kterou sme jeli vypít na kliniku, ale velká část ji padla už v tramvaji (zdravíme městapo). Na klinice sme pobyli pár minut a pak Honza objednal uber.