6.9.2013

Z Čupkyvodky
Skočit na navigaciSkočit na vyhledávání

Původně sme chtěli jet rozdávat bídu na Mácháč, ale protože měl Mirek rýmičku a kašlíček, museli sme vymyslet náhradní program. Sraz byl asi v pět na hráče odkud jsme vyrazili s doprovodem dvoulitru Bráníku až na Florenc (also sme zjistili, že lemtat pívo za chůze je celkem na píču).

Na Florenci sme si původně chtěli koupit 42, ale nakonec sme se rozhodli podpořit tuzemskou produkci koupí 1,5l burčáku. S flaškou tekutiny, která věrně napodobovala blitky sme dorazili na Vítkov a jali se burčák konzumovat. Bohužel se mezitím v burčáku vyvinula inteligentní forma života, která nechtěla připustit konec své civilizace v naších hrdlech (= začalo to pěnit jak kráva). Po několika minutovém boji, kdy se nám podařilo kvalitně zasrat Pámátník národního osvobození burčák konečně podlelhl a mohli sme ho vypít. Cestou záptky sme si jěště zaskotačili na sovětském tanku T-34 před vojenskym muzeem.

Jen Burčák nám nestačil a tak sme v Bille na Florenci šáhli po Dynybylu. Ten sme vypili na nápalvce, vychcali se do Vltavy a šli se podívat do Roxy, kde byla nejzabitější pártoška ever (podlaha nebyla ani politá Redbullem), kterou zachraňoval akorát jeden vyjetej týpek na parketu.

Vzali jsme tedy eště flašku 42 a jeli k nám domů pouštět si flákoty z youtubu. Nakonec sme někdy před šestou nechali hrát album Brave New World a šli do hajan.