4.3.2016

Z Čupkyvodky
Skočit na navigaciSkočit na vyhledávání

Pártoška, kde sme se rozhodli nahradit klasický chlastání nějakym dank kushem. Místo činu tradičně lavička, ovšem v netradičně pozdní hodinu, protože Mirek trenoval svuj wide reciever nebo tak něco. Na sraz sme dorazili s lehčím spožděním, což se neobešlo bez keců. Nejdřív sme chvíli pozorovali Mirka, jak bácá půl kila bílýho jogurtu s kefírem, a pak sme začli konzumovat bránu a zapálili první, a následně i druhou brkáž.

Kush musel bejt asi relativně dank, protože už si moc nepamatuju vo čem sme se bavili, ale padly nějaký rychtičky. Kolem půlnoci sme se vydali směrem kebab v dejvicích, kde nastal první zádrhel. Rusky mluvící islamisti sice kebab vydali, ale již neposkytli místo k sezení, a tak sme se vypravili na hipster lavičky k ntk. Tady sme v poměrně velký kose zkonzumovali stydnoucí kebab a mirek ubalil další marihuanovou cigaretu.

Tu sme vyrazili požít na kanál, kde by teoreticky neměla bejt taková kosa. Cesta tam byla poněkud zmatená a točili sme se lehce v kruhu. U příjemně smradlavýho vzduchu z metra sme snědli poslední brko a vyrazili k domovu.

Ještě se hodí poznamenat, že brána tam moc netekla, mou druhou vypil honza a mirek si svou dokonce nes domů.