21.4.2022

Z Čupkyvodky
Skočit na navigaciSkočit na vyhledávání

Tahle pártoška byla k příležitosti koncertu Doriana Electry (!!!) v již tradičním Fuchs2. Také již tradičně chyběl Mirek, kterému se návštěva tohodle klubu poměrně sus vyhýbá.

Vzhledem k tomu, že to začínalo až v 22:00 (předtím tam byli nějaký ???), sešli jsme se na Hradčanský až nějak po osmý večer. Ještě dáváme rychlou návštěvu teska , kde berem osvědčený zápitek . Někdy lehce před devátou pak začínáme kalit na lavičce jágra.

Protože nezbejvá moc času, musíme trochu nahodit tempo. Jágr naštěstí mizí jak němci do krytu, a tuším, že nějak po půl desátý vyrážíme pěšky směr Fuchs. Musím říct, že timing byl docela on point, protože po příchodu ještě Tomáš stíhá objednávat další kolo jágrů a pak začíná první song. V klubu je celkem dost lidí, ale dá se tam v pohodě pohybovat a na baru to taky celkem vodsejpalo (asi všichni jeli koule). Mi průběžně jedeme další panáky s občasnou kolčou na zápitek.

Během večera padly všechny osvědčený fláky a na zakončení pak Sorry Bro I Love You. Hymna rakouské školy bohužel nebyla.

Musim říct, že na živo to byl celkem zážitek. Navíc sem taky dlouho nebyl v klubu na pořádnym bordelu.

Nakonec ještě kupujeme nějaký samolepky a vyrážíme směr Štros a tramvaj. Před příjezdem ještě Honza a Tomáš bomběj zastávku výše zmíněnýma nálepkama.

Závěrem se hodí podotknout, že to byl čtvrtek a celou věc sme stihli asi za 4 hodiny a přitom docela solidní množství (nevim, kolik panáku sme měli v tom klubu, ale řek bych, že to byla tak další flaška, takže dohromady řekněme 1.3 - 1.4 l jágra). Ráno mě bolela hlava jen přiměřeně a celkem rychle to přešlo.