17.8.2015

Z Čupkyvodky
Skočit na navigaciSkočit na vyhledávání

Na rychlo sjednaná pártoška před mojí výpravou do Švédska, přidal se dokonce i Štěpán. Sešli jsme se tradičně na Hráče a pokračovali k novejm lavičkám. Tam jsme vyskládali náš GNT arzenál kterej se skládal z OMFG 2015, Vienna Dry Gin, Dresdner Gin a většího množství toniků jako Fever Tree, Fentimans a tamtěch s komárama doplněný Schweppesem. Štěpán ubalil hned ze začátku povinnout brkáž a už jsme se dali do kalení.

Dost chcalo, a tak jsme se rozhodli přesunout někam pod střechu. Nakonec vyhrál Tomášův návrh - zastávka na špejcharu. Tam sme kalili docela punkově na stojáka a snažili se nevěnovat pozornot řidičům autobusů, který byli jelly as fuck.

Když zbejvala poslední flaška ginu, přemístili jsme se na klasickej smažák/řízek do Nonstopáče.

Po občerstvení jsme vyrazili ke stromovce, po cestě na mě přišlo sígrovství a dělal jsem celkem bordel, což vyvhrcholilo incidentem, kdy nějakej letenskej parťák neocenil moje expresivní umisťovaní flašek do kontejneru řval z vokna at nedělám bordel. Ve Stromovce jsme ještě byli svědky jak kolemjdoucí týpek ztratil nárok na zlatej focus rovnou za chůze. Po dopití posledního ginu jsme se pak vydali spořádaně domů, kdy mě ondra ukecal abysme jeli tramvají na Vypich a ne tágem.