14.3.2015

Z Čupkyvodky
Skočit na navigaciSkočit na vyhledávání

Oslava svatého Patrika tentokrát ovšem ve značně oslabené sestavě ve třech. Jelikož sme měli plány hledat lavičku, rozhodli sme se sejít netradičně na Vypichu a pokalovat na Ladronce směrem na Petřín. K dispozici byl kousek homemade Calvadosu od Tomáše a yearly Jameson s St.Patricks day etiketou. Na Ladronce se kalí docela slušně, laviček je hodně a dál je i slušnej výhled. Tématem byla především WW3 co se chystala v rusku. Počasí bylo absolutně šíleně hrozný, kombinace deště zimy a větru.

To nás brzo vyhnalo do busu 191 na anděl, kde sme se chtěli nažrat. V autobusu párty docela nabrala protože kalení v MHD. Pak to vypadalo docela bledě s hledáním žrádla, nakonec sme ale našli vychillenej kebab. Tam se stala první sranda věc, přisly ňáký chav chicks a museli sme překládat a vony čumely že kalíme straight jamesona z lahve.

Potom sme šli na dětský hřiště na petříne který bylo zamčený a hovno sme viděli takže těžko říct jestli tam byla lavička. Na zastávce na nás potom spadnul nalitej dědek, kterej se pak omlouval a říkal ještě že nejsme "nějaký kebabové" (old people casual racism). Pak sme dokalili ještě v tramvaji Jamesona skoro bez zápitku(docela nám dal) a šli sme domů