13.4.2022

Z Čupkyvodky
Skočit na navigaciSkočit na vyhledávání

Podvečerní weekday vycházka do sídlištní hospody Plzeňská pivnice Petřiny (dříve Morgan). Navíc sme šli jen já (Ondra) a Mirek, čili peak dědkovství. Zahrádka byla obsazená dědkama, takže sme se usadili vevnitř.

Popíjení tankvoý plzně by nebylo ničím zvláštní, kdyby asi kolem desíti večer nezačal vrchní vykřikovat, že to posral a že se mu na zahrádce vožrali chuligáni, kterejm nosil panáky (tj. klasická Řezňa sitch). Následně nějakej dědek vychází ven na průzkum, ale je zahnán zpátky do lokálu. Dědek promptně vytáčí hovna, přičemž na něj vrchní řve ať se na to vysere. Dědek se ale nenechá odradit. Typce na dispečinku vysvětluje, že ho zmlátili >Ukrajinci a ať sem přijedou sjednat pořádek. Policajtům se ale asi moc nechce (klasická v tuhle hodinu si benga kouřej péro sitch). Dědek čim dál víc řve a na závěr typce řiká, že je to kráva. Maják maják nakonec nějak dorazil, ale spíš pro dědka.

Tou dobou se zvedáme a vyrážíme směr domů. Já du radši kousek s Mirkem, kdybysme ještě potkali nějaký rowdy Ukrajince/dědky, ale je hrobový ticho.

Za zmínku stojí ještě fotbálek, kterej byl sice 0-0, ale taky se tam něco semlelo.