12.2.2016

Z Čupkyvodky
Skočit na navigaciSkočit na vyhledávání

Po dlouhý době opět kalba se Štěpánem, i když to ze začátku nevypadalo. Kalit sme začli bez něj tradičně na lavičce. Jako první na programu byl pullitr borůvkový koskenkorvy v plastu, co Honza dovez ze Švédska. Její konzumaci jsme se rozhodli ozvláštnit dvouma petkama braniku v kelimkach z liru a z Pardubic.

Ukázalo se, že vodka je poměrně lahodná, s vůní připomínající jogurt. Kombinace s pivem mi proto nepřišla úplně ideální. Během kalení a pouštění tradičních party songů sme se snažili kontaktovat Štěpána, kterej se svěřil, že někde na náplavce kalí rumy.

Po dokalení vodky a braníku sme teda nalili poctivý g&t (další na pořadu byl Gin Mare spolu s Fever tree a Schweppesem v plastu a botanicals) a vyrazili na náplavku. Mezitim proběhla další klasická epizodka s kalenim v tramvaji.

Na náplavce sme potkali Štěpána eště s nějakym felákem, kterej nás naštěstí poměrně záhy opustil. Potom sme vyrazili na dlouho opomíjenou pizzu na národce. Tady sem zavzpomínal na letní vedra s nápojem Ayran.

Po žraní se nám chtělo zase chlastat, a tak sme nejdřív zkoušeli fivuzu (zavřená) a potom naběhli do večerky vedle pro Dynybyl. Ten se však ukázal jako hřebík do rakve a svojí porci dokalil akorát Tomáš (já taky vole - Mirek). Potom sme se už vydali domů.