11.12.2021

Z Čupkyvodky
Skočit na navigaciSkočit na vyhledávání

Pártoška v požehnané sestavě začala hrou v oslabení bez Honzy kterej se bál korony v Psovi. Sešli sme se štyrí s Řezňou a šli po dlouhý době na creamy mouthful a přesvědčovali sme se že tam bude jako dycky prázdno. Bylo tam narváno k prasknutí. Půlku zadní putyky obsadili týpci co vypadali jak signatáří charty ale tyhlencty evidentně podepisovali nějaký šeky na ložení půlky domu na závody polovičních vozejků s jedním koněm(???) a hystericky u toho řvali. Po druhým pivu sme se rozhodli callnout audible a přesunout se na ladronku s lahvinkou džegra

Bohužel po cestě bylo několik močících shows kdy pánové couldnt hold their gynys a museli sme si nechat ujet první autobus protože ondra šel do obchoďáku a pak začal dělat voči i řezna že by si taky nabíd ale to už sme radši jeli

Na ladronce nás kromě sněhové pokrývky přivítal honza a pustili sme se do jágříka kterej jako tradičně dostavál na prdel. Baj voko 3/5 členů výpravy dělalo ramena na sníh a uklouzali si na něm svoje kluziště kde si pak všichni vymlátili držku, někdo né naposled ten večer.

Po prvním jágru sme lumpačili a vydali se do kaufáče mu narodit bratříčka. Několik vožralejch hub chtělo jít podchodem kde by si mohli vymlátit eště jednou držku a nevěřili mi že je na vypichu přechod(???). V kauflandu proběhla docela vožralá show z které bych vypíchnul zmatení nad cenotvorbou a pak že sme se museli ven vypustit účtenkou. Přesun do hvězdy proběhl za vcelku toxic řezni chování, po cestě si zas na ledě vymlátil držku.

Ve hvězdé jágr netek tak rychle ale museli sme pít rychle aby na řeznu zbylo co nejmíň. Po dopití sme se rozešli opatrně do svých domovu protože byla fakt zkurvená ledovka.