Ginfest 2017

Z Čupkyvodky
Verze z 24. 2. 2018, 11:59, kterou vytvořil Cupkyadmin (diskuse | příspěvky) (Založena nová stránka s textem „Na Ginfest 2017 jsme se vydali v oslabeném složení bez Mirka. Hned u vstupu byl menší komplikace se vstupenkama v mailu, ale nakonec jsme se dovnitř…“)
(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Skočit na navigaciSkočit na vyhledávání

Na Ginfest 2017 jsme se vydali v oslabeném složení bez Mirka. Hned u vstupu byl menší komplikace se vstupenkama v mailu, ale nakonec jsme se dovnitř dostali.

Na přednáškách bylo mega lidí a moc toho nebylo vidět. Většinu času jsme chodili po stáncích a testovali nabídku, kterou si teda už nic nepamatuju (myslim že tam byl nějakej německej "medicinal" gin?, z nealko nápojů nás oslovila vokurková limonáda). V průběhu akce se nám do cestu několikrát jeden úplnej kokot, díky kterému jsme zavzpomínali na našeho oblíbeného spolužáka. Jo a u Hendrix stánku jsme fasovali vokurky.

Po skončení festu jsme se ještě vydali na kliniku, kde jsme kalili Prager cidery, alpu s griotkou, "abstinentku" a další legrace. Průběh akce byl nauršen týpkem, kterýho musel Tomáš vyhodit ven. Pak už nás čekala akorát cesta domů.